MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 10123238
*
nr 1012 3238
Bokskåp
Sent 1800-tal, längd: 106 cm, djup: 52 cm, höjd: 230 cm
Kondition: saknar krön
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 januari 2016
kl 19:55:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/1 19:30:25
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokskåp matsalsskåp sekelskifte sent 1800-tal skåp skåp med vitrin vitrinskåp
-
9118 Bokskåp
1800-talets slut. Bredd: 91 cm, djup: 53 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:59
-
9208 Vitrinskåp
1900-tal, Gustaviansk stil. Bredd: 85 cm. Djup: 38..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:30
-
9039 Vitrinskåp
England, mahogny. Bredd: 92 cm. Djup: 33 cm. Höjd:..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:47
-
9324 Vitrinskåp
England. Bredd: 110 cm. Djup: 44 cm, höjd: 188 cm,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:24
-
8251 Vitrinskåp
Ett dörrpar glas, blåbetsad mahogny, med belysning..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:26
-
9334 Vitrinskåp
Gustaviansk stil. Bredd: 134 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:11
*
Bokskåp
Kondition: saknar krön
nr 1012 3238
Bokskåp
Sent 1800-tal, längd: 106 cm, djup: 52 cm, höjd: 230 cm
Kondition: saknar krön
| Utrop: | 3.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 2.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 januari 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/1 19:30:25 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokskåp matsalsskåp sekelskifte sent 1800-tal skåp skåp med vitrin vitrinskåp
-
9118 Bokskåp
1800-talets slut. Bredd: 91 cm, djup: 53 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:59 -
9208 Vitrinskåp
1900-tal, Gustaviansk stil. Bredd: 85 cm. Djup: 38..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:30 -
9039 Vitrinskåp
England, mahogny. Bredd: 92 cm. Djup: 33 cm. Höjd:..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:47
-
9324 Vitrinskåp
England. Bredd: 110 cm. Djup: 44 cm, höjd: 188 cm,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:24 -
8251 Vitrinskåp
Ett dörrpar glas, blåbetsad mahogny, med belysning..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:26 -
9334 Vitrinskåp
Gustaviansk stil. Bredd: 134 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:11



